6 محصول
مرتب‌سازی:

استارلبز | Starlabs

 

مکمل استارلبز اورجینال – Starlabs| علی دارو

مکمل استارلبز اورجینال – Starlabs محصولی از کشور اسپانیا به نمایندگی زیست فارمد پارس است. این کمپانی با تولید و عرصه طیف متنوعی از مکمل های ورزشی و بدنسازی باکیفیت، در بین ورزشکاران به محبوبیت است.

StarLabs Nutrition یک برند تغذیه ورزشی در حال رشد سریع است. با معرفی این برند با علی دارو همراه باشید.

فرمولاسیون پیشرفته و کیفیت مواد تشکیل دهنده که Starlabs را به برندی محبوب تبدیل می‌کند. همه محصولات Star Labs با تقاضای بالا برای تأثیر، طعم، ترکیب پذیری و ارائه محصولات فرموله شده‌اند.

در سال 2008 در ایالات متحده تأسیس شد، اما از سال 2012، در اسپانیا مستقر، توسعه یافته و تولید شده است و بهترین فرصت های تجاری را به شریک خود و بهترین محصولات را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

خرید محصولات برند استارلبز با مشاوره رایگان | علی دارو

خرید محصولات برند استارلبز با مشاوره رایگان | علی دارو

تمرکز

این برند با ارائه فرمولاسیون های پیشرفته، کیفیت بالای محصول و مواد تشکیل دهنده، قیمت‌های رقابتی و طراحی فروش، مجموعه‌ای از فروش گسترده را ایجاد می کند.

StarLabs جایگاه خوبی در اروپا دارد و در سایر بازارهای بین المللی مانند خاورمیانه، اروپا، ایالات متحده و آمریکای لاتین به سرعت رشد می‌کند.

استانداردها و اهداف برند وی لند | داروخانه آنلاین علی دارو

استانداردها و اهداف برند وی لند

تعهد سازش ناپذیر به کیفیت

ایمنی مصرف کننده و ارائه محصولات با بالاترین کیفیت در StarLabs بسیار مهم بودو مصرف محصولات آن این تضمین را به‌وجود می‌آورد که هیچ‌یک از استانداردها زیرپا گذاشته نخواهد شد.

ما فقط از موادی با بهترین کیفیت ممکن استفاده می کنیم – موادی که اغلب توسط مطالعات بالینی پشتیبانی می شوند و ثبت اختراع می‌شوند.

این استفاده گسترده از مواد خام ثبت اختراع و اعلام واضح مواد استفاده شده، کیفیت محصول و اثر محصول استاندارد را تضمین می‌کند.

نشان‌ها و استانداردهای ثبت‌شده کیفیت

طبیعی‌ترین مواد اولیه برای تضمین سلامتی

به لطف تعهدی شکست‌ناپذیر، این کمپانی از خالص‌ترین منابع استفاده می‌کنند تا مطمئن ترین محصولات را از نظر طعم، حلالیت و تراکم و ترکیب آن ارائه نماید.

تمامی محصولات Starlabs تحت شرایط GMP (تولید در شرایط مطلوب) تولید و بسته بندی می شوند. گواهینامه GMP تضمین می کند که محصولات به طور مداوم مطابق با استانداردهای کیفیت تولید و کنترل می شوند.

GMP برای استانداردسازی محصول نهایی و جلوگیری از خطر اشتباهات تولید در هر مرحله از تولید دارو طراحی شده است. گواهی GMP یکی از مهم‌ترین نشان‌های استاندارد مصرف کننده برای محصولات باکیفیت وجود دارد.

StarLabs Nutrition به ورزشکاران رقابتی تضمین می کند که هر دسته از محصولات تغذیه ورزشی و/یا مواد خام ما برای مواد ممنوعه آزمایش شده است و استفاده از آن‌ها بی‌خطر است.

محصولات این برند پس از آمادگی نهایی و قبل از خروج از کارخانه به صورت تصادفی آزمایش می‌شوند تا صحت اطلاعات تغذیه‌ای عنوان شده را تأیید کنند.

StarLabs Nutrition تنها از آزمایشگاه‌های مستقل با دانش گسترده و تجربه عمیق در مورد محصولات تغذیه ورزشی استفاده می‌کند که به هر دسته مهر و موم کیفیت می‌دهد.

بنابراین، مشتری نهایی می داند که آنچه روی برچسب نوشته شده دقیقا با محتوای درون بسته‌بندی مطابقت دارد.

استانداردها و اهداف برند وی لند | داروخانه آنلاین علی دارو

استانداردها و اهداف برند وی لند | داروخانه آنلاین علی دارو

بهترین انواع مکمل Starlabs Nutrition

تولیدات این کمپانی بسیار متنوع است و نیازهای مختلف ورزشکاران را مانند کنترل و مدیریت وزن، تامین آمینواسیدهای موردنیاز و … به خوبی پوشش می‌دهد.

سری Evo

این کمپانی سال‌ها در آزمایشگاه‌های شناخته شده با متخصص‌ترین دانشمندان در زمینه تغذیه ورزشی کار کرده استتا خط کاملی از محصولات پیشتاز را توسعه دهد.

محصولات برند استارلبز سری Evo | Evo Series - داروخانه آنلاین علی دارو

محصولات برند استارلبز سری Evo | Evo Series

هدف این کمپانی هموارده این است که تمام نیازهای تغذیه ورزشی را پوشش داده و در نواحی و اجزای جدید در حال تکامل باشد تا نوآورانه‌ترین و پیشرفته‌ترین فرمولاسیون ها را توسعه دهند.

سری ProLimited

به همین دلیل، از بخش تحقیق و توسعه ما پس از سال‌ها بررسی، طیف محصول خاصی را برای این نوع ورزشکاران ایجاد کرده‌ تا نیازهای پشتیبانی آن‌ها را برای رسیدن و حفظ عملکرد ورزشی بالا پوشش دهند.

در تکامل دائمی برای رسیدن به اهداف ورزشی در رابطه با فرمولاسیون محصولات، این کمپانی به نتیجه رسیده که ورزشکاران حرفه‌ای بیشتر به فرمول‌هایی ویژه نیاز دارند تا رکوردهای ورزشی خود را جابه‌جا کنند.

محصولات برند استارلبز سری Pro Limited | Pro Limited Series - داروخانه آنلاین علی دارو

محصولات برند استارلبز سری Pro Limited | Pro Limited Series – داروخانه آنلاین علی دارو

برخی از محبوب ترین این محصولات عبارت اند از:

خرید و قیمت مکمل استارلبز اورجینال از علی دارو

محبوب ترین و بهترین محصولات این برند هم اکنون در داروخانه آنلاین علی دارو در دسترس هستند. اصالت تمام کالاهای ما تضمین شده و روزانه به سرتاسر نقاط کشور ارسال می‌شوند.

درصورت نیاز، پشتیبانی 24 ساعته و مشاوره رایگان متخصصان ما آماده خدمت رسانی به شما هستند.

سوالات متداول / FAQ

  • برند استارلبز تولید کدام کشور است؟

این مکمل از محصولات محبوب و باکیفیت تولید اسپانیا است.

  • نماینده Starlabs در ایران کیست؟

زیست فارمد پارس نماینده محصولات برند استارلبز در ایران است.

پشتیبانی آنلاین

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.