رویه مرجوعی و عودت کالا

علی دارو، داروخانه آنلاین تبریز | مکمل ورزشی و بدنسازی

کالای مرجوعی می‌بایست به همراه همه ملزومات و اقلام همراه، کپی فاکتور و هماهنگی قبلی با واحد امور مشتریان برای علی دارو ارسال شود. مبلغ فاکتور کالاهای مرجوعی به مدت ۷۲ ساعت بعد از دریافت کالا توسط علی دارو و دارا بودن شرایط مرجوعی، به حساب مشتری واریز و یا اصلاح در ارسال کالا انجام خواهد شد. 

 

هزینه ارسال مجدد در صورت اصلاح شدن مرسوله بر عهده علی دارو و درغیر اینصورت با خریدار محترم خواهد بود. به دلیل ماهیت اقلام موجود در داروخانه آنلاین علی دارو، انصراف از خرید پس از دریافت محموله (به‌جز در شرایط ذکر شده در بخش قوانین و مقررات) امکان‌پذیر نمی‌باشد.

 

باز برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس امور مشتریان، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا باز نشده باشد، در شرایط اولیه خود (پلمب) بوده و از آن استفاده نشده باشد. ارسال کالا به همراه همه ملزومات و اقلام همراه ازجمله کپی فاکتور به عهده مشتری است. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان مرجوعی کالا را از بین خواهد برد.

 

لطفا توجه داشته باشید که درصورت مخدوش یا پاره بودن کارتن پستی مشتری باید از دریافت مرسوله از مامور خودداری کرده و مراتب را طی 24 ساعت از تاریخ دریافت به علی دارو گزارش نماید. درغیراینصورت و وجود هرگونه ایراد یا اشکال در محصول، هیچگونه مسئولیتی متوجه مجموعه نبوده و امکان مرجوع کردن یا دریافت خسارت از مشتری سلب می‌شود.

پشتیبانی آنلاین

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.